توضیحات

برای ملاقات، دیدار اقوام و دوستان و یا تحقیق و اکتشاف در کانادا، تجربه‌ کافی را از ما بخواهید.

با ما تماس بگیرید

کانادا برای زندگی

درباره ویزای اقامت موقت کانادا TRV

موکل محترم،

از اینکه پارس نشنال را معتمد خود در امور ویزا و مهاجرت به کانادا قرار داده اید سرافرازیم. پارس نشنال با سابقه بیست ساله و مدیریت کارشناسان رسمی مهاجرت خانم نیلوفر باقرزاده و آقای سیامک زارعی نامی آشنا و قابل اعتماد در ایران و جامعه ایرانی کاناداست.

چنانچه درخواست شما اخذ ویزای موقت کانادا (TRV) می باشد، نکات زیر در کسب  نتیجه مطلوب موثر می باشد:

  • بنا به درخواست متقاضی و صلاحدید افسر ویزا، ویزاهای موقت بمنظور سفر های تفریحی، تحقیقی و یا بازدید از اقوام و دوستان معمولا بصورت مالتی پل تا انقضای تاریخ پاسپورت صادر میشوند. در هر سفر متقاضی حداکثر تا شش ماه مجاز به اقامت در کانادا می باشد مگر آنکه افسر مهاجرت در مرز ورودی به دلیلی زمان اقامت را کوتاهتر از حد مجاز قید کند. در صورت وجود دلایل معتبر امکان درخواست تمدید زمان اقامت بیش از شش ماه وجوددارد.
  • مهمترین فاکتور در کسب نتیجه مطلوب، متقاعد کردن افسر ویزا به هدف از سفر مبنی بر مراجعت متقاضی پس از سفر به کشورش می باشد. طبیعتا وابستگی های خانوادگی، مادی، اشتغال، غیره در تصمیم وی موثرند.
  • تاریخچه سفر در سالهای اخیر بخصوص سفر به اروپای غربی و آمریکای شمالی و اقیانوسیه مثبت می باشند.
  • دارا بودن بنیه مالی قوی در سوابق مالی و داشتن استطاعت مالی جهت پرداخت هزینه های سفر و اقامت موقت در کسب نتیجه مطلوبند.
  • با ویزای توریستی متقاضی امکان اشتغال، تحصیل و فعالیت اقتصادی در کانادا را نخواهد داشت. با اخذ پذیرش تحصیلی و یا اخذ پیشنهاد کاری معتبر، تغییر وضعیت متقاضی به ویزای دانشجویی و یا ویزای کار امکان پذیر خواهد بود.

مدیریت پارس نشنال همواره مشوق افرادی است که بمنظور تهیه آینده بهتر مایل به برداشتن گامهایی در تحقق این آرزو می باشند. اولین گام بازدید از این کشور استثنایی است که هر ساله با آغوش باز پذیرای صدها هزار مهاجر، دانش پژو و کارآفرین است. تیم مجرب ما با بیست سال تجربه دارای کارنامه ای درخشان از افرادی است که در این سفر همگام ما بوده اند. شما هم بما بپیوندید.

توضیحات

ویزا

اقامت

گالری

همین الان تماس بگیرید

به راحتی برای ما پیام بفرستید تا با هم در تماس باشیم.

* نام خانوادگی
* نام
* آدرس ایمیل
* شماره موبایل

* موضوع پیام

* چطور میتوانیم کمکتان کنیم؟