توضیحات

اگر قصد مهاجرت دارید به ما اعتماد کنید. ما در کنار شما هستیم.

با ما تماس بگیرید

درباره تحصیل و کار در کانادا

موکل محترم،

از اینکه پارس نشنال را معتمد خود در امور ویزا و مهاجرت به کانادا قرارداده اید سرافرازیم. پارس نشنال با سابقه بیست ساله و مدیریت کارشناسان رسمی مهاجرت خانم نیلوفر باقرزاده و آقای سیامک زارعی نامی آشنا و قابل اعتماد در ایران و جامعه ایرانی کاناداست.

چنانچه زوج جوانی (با و یا بدون فرزند) هستید که شرائط بالای اخذ اقامت دائم از طریق اکسپرس انتری (ورود سریع) را ندارید اما مشتاق کار و تحصیل و کار و ساختن آینده ای روشن و موفق برای خود و خانواده تان در کانادا میباشید، به شما توصیه میکنیم ’ویزای کار و تحصیل’ را مد نظر قراردهید.

روش کار و تحصیل بدین صورت است که برای یکی از زوجین که مشتاق تحصیل در کاناداست ، درخواست ویزای تحصیلی و برای دیگری ویزای کار باز درخواست میشود که به وی امکان میدهد برای هر کارفرمایی، به نسبت تواناییهایش کارکند. بدین ترتیب این امکان برای این خانواده جوان فراهم میشود که همزمان با ارتقا دانش علمی و زبان، بتوانند خود را در کانادا ساپورت مالی کنند و در نهایت از طریق اکسپرس انتری اقامت دائم کانادا را دریافت کنند.

نکته قابل توجه اینکه زوج (یا زوجه) دانش پژوه در حین تحصیل میتواند بصورت پاره وقت کار کند و فرزندان این خانواده نیز از مزایای تحصیل رایگان برخوردارخواهند شد.

طبیعتا این زوج جوان بایست منابع مالی مناسبی برای شروع پروسه کار و تحصیل داشته باشند.

مراحل پروسه اقدام :

دریافت مدارک و اطلاعات از موکلین طبق چک لیست ارسالی از طرف شرکت پارس نشنال

اخذ پذیرش از مدارس ، کالج و دانشگاه بر اساس شرايط و درخواست متقاضی

تنظیم درخواست Study Permit ودرخواست Open Work Permitبر اساس اطلاعات و مدارک دریافتی از موکلین

اقدام برای اخذ ویزای تحصیلی و ویزای کاربرای موکلین

مزایای استفاده از خدمات ما:

چنانچه در مواردی نادر درخواست ویزای تحصیلی و ویزای کار مورد قبول سفارت واقع نگردد، در بسیاری از موارد طرح درخواست تجدید نظر از طریق کارشناسان رسمی شرکت(خانم نیلوفر باقرزاده و آقای سیامک زارعی) منجر به اخذ نتیجه مطلوب شده است. تسلیم درخواست بدون دریافت هزینه اضافی انجام می پذیرد.

اخذ پذیرش دوره های آموزشی زبان انگلیسی از معتبرترین کالج ها ودانشگاه های کانادا برای افرادی که مدرک زبان انگلیسی IELTS و یا TOEFLرا ندارند.

تنظیم درخواست Open Work Permit و Study Permit توسط کارشناسان کارآمد و مجرب

اخذ پذیرش از موسسات و دانشگاه های معتبر کانادا فقط طی چندین روز کاری

ارتباط با مراکز آموزشی جهت انجام تغییر احتمالی در خصوص تاریخ شروع دوره آموزشی

قابل ذکر است که شرکت ما دارای مجوز نمایندگی از کالج ها و دانشگاههای معتبر کاناداست. کالج ها و دانشگاههای طرف قرارداد ما دست چینی از بهترینهای کانادا هستند که مدارک تحصیلی با ارزش بین المللی به دانشجویان خود اعطا ء می کنند.

مدیریت پارس نشنال همواره مشوق افرادی است که بمنظور تهیه آینده بهتر مایل به برداشتن گامهایی در تحقق این آرزو می باشند. اولین گام بازدید از این کشور استثنایی است که هر ساله با آغوش باز پذیرای صدها هزار مهاجر، دانش پژو و کارآفرین است. تیم مجرب ما با بیست سال تجربه دارای کارنامه ای درخشان از افرادی است که در این سفر همگام ما بوده اند. شما هم بما بپیوندید.

جزئیات

ویزا

گالری

با ما در تماس باشید

ما همیشه پاسخگوی شما هستیم.

* نام خانوادگی
* نام
* آدرس ایمیل
* شماره موبایل

* موضوع پیام

* چطور میتوانیم کمکتان کنیم؟